Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi malî süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken evlilik miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir küme siyah tuman çıktığı görülür. Partikül temizleme oranla araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok karşılaştırma derecesi kalkan sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve boşluk tamirinde kaliteli ve muteber bir hizmet sunan Tata servisi, tavar ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç her zaman ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret yarız ve ölçmek nitelikli hizmeti işaret güç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz sağlıklı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti eksiltmek amacıyla her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve müemmen tek otomobil servisimizden filtre değişimine bakılırsa öte elan hesaplı hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaldırmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kati çözüm sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve direngeç uğruna tezi yok bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada hudayinabit temizlense bile ilerleyen aşamada haza muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi nihai ve garantili yek çıkış yolu sağlamak maksadıyla arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun click here tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu ameliye sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini boy hesaplıca fiyatlarla koymak karşı firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında en haydarî sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *